Служба підтримки

+38 (044) 334 44 20

Погасити

Перший кредит під 0,01%

Сума займа 2 500 грн

Термін кредиту 12 днів

День погашення 25/10/2020

Комісія 250 грн

Разом 2 750 грн

Триває актуалізація калькулятора споживчого кредиту згідно вимог постанови Правління НБУ № 100 від 05.10.2021р.

Оформити кредит за 10 хвилин

Разом

Сума займа 2 500 грн

Термін кредиту 12 дней

День погашення 25/10/2020

Комісія 250 грн

До ПОВЕРНЕННЯ 2 523 грн

Триває актуалізація калькулятора споживчого кредиту згідно вимог постанови Правління НБУ № 100 від 05.10.2021р.

Кредит для пенсіонерів

Пенсіонери в наш час стали однією з соціально незахищених категорій

населення, яке змушене виживати. Ті, у кого ще залишилися сили і здоровими, знаходять собі нову роботу, іншим доводиться довольствоватьсянебольшімі державними сумами, які сплачуються пріблізітельновсем порівну, незалежно від отриманого стажу і умов труда.Еслі врахувати, що для багатьох людей похилого віку обязательниміежемесячнимі платежами стали комуналки і покупка лекарственнихмедпрепаратов, то залишається на життя у них вільних коштів зовсім небагато.

Кредит для пенсіонерів

Пенсіонери живуть, як і всі ми, тому у них також вознікаютнепредвіденние обставини, витрати крім основних. Кому-то хочетсяскромно в домашній обстановці відсвяткувати ювілей, іншому нужнооператівно зробити покупку, якщо десь щось зламалося. Прічіннаберётся з десяток, а то й більше.

Компанія KoshelOK пропонує кредити пенсіонерам віком до 75 років. Мине робимо гендерних відмінностей: можливість надається і чоловікам, й жінки.

Кредит готівкою для пенсіонерів

Наша компанія не займається видачею позик в руки відвідувачів. По-перше, це створює занепокоєння літнім людям, яким треба виходити з дому іотправляться в офіс компанії. По-друге, подібна послуга форміруеточередь, а стареньким людям не завжди легко залишатися на ногах, покаобслужат попередніх відвідувачів. По-третє, хто знає, що трапиться вдороге? Можна забути десь гаманець з грошима або його просто витягнуть ізсумкі (кишені) пенсіонера.

Безготівкове перерахування на карту – самий швидкий спосіб способполучіть гроші без зайвих свідків.

Кредит для пенсіонерів в Україні

Спочатку ми видаємо пробну суму в 500 грн .. Якщо клієнт повертає «тіло» з відсотками без затримок в встановлені терміни, ступінь довіри в немуповишается. Далі він зможе розраховувати на більший займ.Максімальная сума, що видається за один раз, не перевищує 10 000 гривень.

З нами зручно, так як співпраця відбувається у віддаленому режимі. Еслів не вмієте користуватися інтернетом, попросіть допомогти сусідів ілібліжайшіх родичів. Підготувавши відскановані паспорт і код, надішліть листа з електронні документи до листа-заявки. Визначтеся ссуммой для отримання. Нагадуємо, що коли ви звертаєтеся до нас вперше, то можете розраховувати на позику в 500 грн ..

За допомогою калькулятора на сайті прорахуйте, скільки грошей треба вернутькомпаніі. Це залежить від тривалості використання суми: від перечісленіясредств по мікрокредитів до його погашення. Термін вибираєте від 1 до 30 днів.

Якщо ви після завершення співпраці вирішите знову звертатися до нас, товиделяемие суми підвищуються. І термін повернення дається вже не тільки 30днів, а більше.

Ми не цікавимося, на що береться кредит, і не вимагаємо стопки документів отзаёмщіков. Перевірка кожного клієнта триває до чверті години. Прицьому ви особисто перебуваєте, де хочете. Відповідь надсилаємо на мобільнийтелефон, а гроші – відразу на банківську карту. До речі, якщо у вас її немає, топрідётся попередньо завести.

Трапляється, що пенсіонер – самотня людина або у нього таки «вдячні» діти, що забули про своє літньому батьку. Гірше, коли люди среднеговозраста ведуть паразитичний спосіб життя, займаються дармоїдством і жівутза рахунок своїх старих. Як цим бідним пенсіонерам протриматися доочередной соціальної виплати? Ми допоможемо в скрутну хвилину одолжітьденьгі на певний час.

Пенсіонери дуже педантичні щодо грошей. Як відомо, вони впершу чергу поспішають сплатити обов’язкові витрати, тому що не любятходіть в боржниках.

Люди похилого віку – це ті, хто трудився для нашого майбутнього. І тепер ми імеемвозможность допомогти їм вистояти в непростих життєвих ситуаціях.

Як взяти кредит

Телефон, паспорт, банківська карта і 10 хвилин часу - взяти кредит у нас простіше простого

1
Вкажіть суму і термін

На онлайн калькуляторі самостійно обираємо і оцінюємо фінансові умови

2
Заповніть заявку

Заповнюємо форму заявки на отримання кредиту

3
Отримайте гроші

Заповнюємо форму заявки на отримання кредиту

оформити кредит

Як погасити кредит

Через платіжні термінали

Ви можете оплатити кредит в платіжних терміналах IBox, EasyPay і City24.

Детальніше
Через «Особистий кабінет» на сайті

Через “Особистий кабінет” на сайті (картою Visa / Mastercard).

Детальніше
Банківським переказом

Ви можете погасити кредит за реквізитами в особистому кабінеті або відділенні будь-якого банку.

Детальніше

Чому ми

Швидке отримання

Ми надаємо гроші максимально швидко

Ти контролюєш оплати

Графік платежів, який завжди можна подивитися в особистому кабінеті

Мінімальна документація

Не потрібно пакет документів, обов’язковий для отримання кредиту в банку

Прості умови

Прості та прозорі умови співпраці

Мінімальна переплата

яка робить наш продукт оптимальним варіантом у багатьох ситуаціях.

Відгуки

Іванова Варвара

09.03.2021

5

Ситуація на роботі склалася досить некомфортна і точно розуміла, що пора йти. Тому як зарплата не дозволяла створювати подушку безпеки, її і не виявилося. Поки шукала нову роботу потрібно було на щось жити, оформила мікрокредит і залишилася задоволена. Дуже виручив і допоміг знайти кращу роботу.

Зубкова Валерія

5

Моя ситуація була просто караул! Хоча і хвилювалася, але діватися особливо було не куди. А виявилося і хвилюватися не потрібно. Порадили цей сервіс і дійсно все швидко і прозоро!

Кузнєцов Семен

5

Бути з хорошою дівчиною буває не тільки добре, але й накладно. Нещодавно майже забув про нашу річницю, хоча вчасно схаменувся. Я знаю який подарунок вона дійсно хотіла б. У цей момент було не зовсім по кишені, а на компроміс йти бажання не було. За її посмішку і щастя готовий взагалі на все! Взяв мікрокредит, купив, подарував. Погасив взагалі без питань. А море емоцій, які отримав в відповідей цього точно коштували.

Касаткін Єгор

5

У мене, як у приватного підприємця, є довгостроковий кредит у банку. В ситуації кризи заривати платежі в строк не завжди виходить. А затримуватися і погіршувати кредитну історію зовсім не хотілося б. Тому іноді беру мікрокредити, щоб закрити питання зі своєчасною виплатою основного кредиту. Буває закриваю і інші дрібні термінові питання. Коли розумієш можливі ризики і пеня за несвоєчасним оплатах деяких рахунків, мікрокредити сприймаю як подарунок. Вдячний за таку можливість, іноді дуже виручає!

Данилова Марія

5

У подорожі у мене вкрали гаманець з готівкою. Така подія, звичайно ж, завжди малоприємне, але коли ти в поїздці, це просто кошмар! Крім того, пояснювати родичам або знайомим, щоб допомогли і перевели гроші, буває ще більш небезпечно. Їх заспокоєння займе ще більше зусиль. Тому відразу ж вирішила спробувати взяти мікрокредит. Раніше чула від знайомих, але якось не було великої потреби. Легко отримала гроші і принаймні змогла покрити свої витрати в дорозі. А по поверненню додому відразу ж розрахувалася в найближчому терміналі. Все вийшло легко і безтурботно, практично як поповнити рахунок на телефон.

Гаврилова Анна

5

Іноді дівчині дуже потрібно, принаймні хочеться), терміново щось купити! І точно знаєш, що таку річ більше не дістати і ще такий розпродаж! А зарплати вже або поки ще немає. У якийсь момент подруга порадила взяти мікрокредит. Так, для покупки сукні! Я спробувала. Спочатку вінілу себе і вважала марнотратною, але задоволення від обновок перемогло! Тепер навіть думаю, що це дуже практичне рішення. Так, купую якщо щось вже дуже подобається, а не тому що зараз є гроші на рахунку і відразу після зарплати повертаю. І відсоток за кредит набагато нижче, ніж своєчасна покупка якісної речі за хорошою ціною.

Дьомін Леонід

5

Робота таксистом на наших дорогах – діяльність дуже непередбачувана. Коли відбувається поломка, а у тебе вже були інші фінансові плани, потрібно швидко відремонтувати машину. Без роботи гроші самі по собі не з’являться. Раніше скептично ставився до подібних кредитах, думав – брехня. Але життя змусило перевірити це. Для першого разу дають – 2500 гривень, цього було достатньо. Відразу відремонтував і продовжив працювати. Тут ще з клієнтами пощастило, замовили на всі вихідні. І погасив відразу ж. Без кредиту не зміг би зробити ремонт, довелося б передавати замовлення.

Гуляєва Марія

5

Нам з хлопцем терміново потрібно було переїжджати в нову знімну квартиру. Господарі не попередили заздалегідь, а ми зовсім не розраховували на витрати, пов’язані з переїздом. Крім того, раз переїжджати, то хотілося вже в краще. Вже брали тут кредити на дрібні витрати і легко віддавали. Ось і цього разу! Довелося трохи напружитися, швидко виплатити, але і якість життя збільшилася. Тепер живемо ближче до роботи і навіть більше заробляємо.

Петров Гліб

5

Працюю в туризмі і карантин просто вибив з колії! Поки все трохи устаканиться отримали мікрокредит на мінімальні потреби і життя. Виявилося це навіть вигідніше і спокійніше позичання у друзів.

Іллінський Філіп

5

Все супер! Залишився задоволеним. Швидкий і зручний сервіс, все онлайн. Без переплат і прихованих комісій. Буду брати ще і рекомендувати друзям!

0 0
Увага! KoshelOK призупиняє видачу кредитів

Шановні клієнти,
на даний час у зв’язку з ситуацією у країні ми призупиняємо видачу кредитів.

Разом — ми сила 🇺🇦