Служба підтримки

+38 (044) 334 44 20

Погасити

Перший кредит під 0,01%

Сума займа 2 500 грн

Термін кредиту 12 днів

День погашення 25/10/2020

Комісія 250 грн

Разом 2 750 грн

Триває актуалізація калькулятора споживчого кредиту згідно вимог постанови Правління НБУ № 100 від 05.10.2021р.

Оформити кредит за 10 хвилин

Разом

Сума займа 2 500 грн

Термін кредиту 12 дней

День погашення 25/10/2020

Комісія 250 грн

До ПОВЕРНЕННЯ 2 523 грн

Триває актуалізація калькулятора споживчого кредиту згідно вимог постанови Правління НБУ № 100 від 05.10.2021р.

Швидкий кредит онлайн

Гроші в позику

Добре, коли приготував собі «фінансову подушку» і при определённойнехватке коштів можна нею скористатися. Однак чимало людей живуть, чтоназивается, одним днем ​​і не сильно замислюватися, а що там буде завтра?

Настає момент, коли в гаманці порожньо, а за душею – ні гроша. Чтовибрать: оформити позику онлайн на карту або звернутися до більш традіціоннимспособам отримання грошей в борг?

Гроші в позику

Тимчасове покриття свою фінансову неспроможність вирішується методомполученія грошей в борг. Це можна зробити наступними способами:

а) взяти у рідних. Вважається найбільш надійним способом за умови, чтородственнікі підуть назустріч вашим бажанням (на жаль, бувають іоткази);

б) попросити у колег. Дія виявиться результативним, якщо у вассложілісь з ними хороші взаємини;

в) позичити у знайомих і друзів. Люди з однієї компанії здатні зрозуміти васи допомогти, так як і самі іноді стикаються з рішенням подібного питання;

г) звернутися до сусідів. Ситуація подібна до тієї, що відбувається з рідними іколлегамі: залежить від сформованої ступеня взаєморозуміння, желаніяі обставин.

Що, якщо перераховані методи не спрацювали? Тоді розбираємо сітуаціюдальше.

Де можна взяти гроші в борг

1. У приватної особи. Якщо ви працюєте безпосередньо з кредитором, який не знає вас, то він в перший раз дасть зовсім невелику суму (наприклад, долар або два) і в міру підвищення довіри буде збільшувати размерзайма.

2. Позика грошей в інтернеті за участю ресурсу-посередника, на которомвстречаются кредитор і люди, які шукають фінанси у борг, мінімальнаясумма позики становить 500 грн ..

3. Звернутися до фінансової установи другого рівня акредитації (комерційний банк). Шанси невеликі, але спробувати можна.

4. Знайти мікрофінансову організацію і оформити онлайн-договір омікрокредітованіі. Нехай це буде, наприклад, KoshelOK.

Онлайн-займ на карту України

Роздумувати ніколи, потрібно взяти гроші онлайн в борг терміново. Саме дляетого цілей і розроблена віддалена схема взаємодії. Ви можетенаходіться в будь-якому місці України, де є Wi-Fi або стаціонарнаяінтернет-зв’язок.

Мікропозики видаються фізичним особам, які досягли 18-ти років. Саме вцьому віці вчорашній підліток набуває фінансову дієздатність, в ході якої відповідає за законом за взяті на себе грошові обязательства.Компанія KoshelOK спеціалізується на видачі мікрокредитів в розмірі, неперевищує 10 000 гривень на термін до 30-60 днів. Ми являемсяофіціальним особою, яка працює на фінансовому ринку кредітованіяУкраіни. Маємо ліцензію на проведення подібної діяльності і, какположено законослухняною компанії, справно платимо податки.

Звертаючись до нас, люди отримують:

  • обрану в борг суму до 10 000 грн.;
  • гарантію переказу коштів після прийняття позитивного рішення щодо позичальника;
  • швидке оформлення співпраці;
  • право особистого використання отриманих коштів без цільової вказівки застосування позики;
  • можливість повторного звернення у разі своєчасного виконання умов повернення боргу з відсотками.

У нас відкриті філії в 25 містах України. А це означає, що сотні а тисяча потенційних позичальників можуть звертатися за фінансовою помощью.Бистрий займ накарту Україна забезпечить вас потрібною сумою і навіть непрідётся для цього шукати найближче відділення.

До нас звертаються люди з міст і сіл, різного віку і соціальногостатуса. Ми раді тому, що можемо поліпшити якість вашого життя своіміуслугамі!

Як взяти кредит

Телефон, паспорт, банківська карта і 10 хвилин часу - взяти кредит у нас простіше простого

1
Вкажіть суму і термін

На онлайн калькуляторі самостійно обираємо і оцінюємо фінансові умови

2
Заповніть заявку

Заповнюємо форму заявки на отримання кредиту

3
Отримайте гроші

Заповнюємо форму заявки на отримання кредиту

оформити кредит

Як погасити кредит

Через платіжні термінали

Ви можете оплатити кредит в платіжних терміналах IBox, EasyPay і City24.

Детальніше
Через «Особистий кабінет» на сайті

Через “Особистий кабінет” на сайті (картою Visa / Mastercard).

Детальніше
Банківським переказом

Ви можете погасити кредит за реквізитами в особистому кабінеті або відділенні будь-якого банку.

Детальніше

Чому ми

Швидке отримання

Ми надаємо гроші максимально швидко

Ти контролюєш оплати

Графік платежів, який завжди можна подивитися в особистому кабінеті

Мінімальна документація

Не потрібно пакет документів, обов’язковий для отримання кредиту в банку

Прості умови

Прості та прозорі умови співпраці

Мінімальна переплата

яка робить наш продукт оптимальним варіантом у багатьох ситуаціях.

Відгуки

Іванова Варвара

09.03.2021

5

Ситуація на роботі склалася досить некомфортна і точно розуміла, що пора йти. Тому як зарплата не дозволяла створювати подушку безпеки, її і не виявилося. Поки шукала нову роботу потрібно було на щось жити, оформила мікрокредит і залишилася задоволена. Дуже виручив і допоміг знайти кращу роботу.

Зубкова Валерія

5

Моя ситуація була просто караул! Хоча і хвилювалася, але діватися особливо було не куди. А виявилося і хвилюватися не потрібно. Порадили цей сервіс і дійсно все швидко і прозоро!

Кузнєцов Семен

5

Бути з хорошою дівчиною буває не тільки добре, але й накладно. Нещодавно майже забув про нашу річницю, хоча вчасно схаменувся. Я знаю який подарунок вона дійсно хотіла б. У цей момент було не зовсім по кишені, а на компроміс йти бажання не було. За її посмішку і щастя готовий взагалі на все! Взяв мікрокредит, купив, подарував. Погасив взагалі без питань. А море емоцій, які отримав в відповідей цього точно коштували.

Касаткін Єгор

5

У мене, як у приватного підприємця, є довгостроковий кредит у банку. В ситуації кризи заривати платежі в строк не завжди виходить. А затримуватися і погіршувати кредитну історію зовсім не хотілося б. Тому іноді беру мікрокредити, щоб закрити питання зі своєчасною виплатою основного кредиту. Буває закриваю і інші дрібні термінові питання. Коли розумієш можливі ризики і пеня за несвоєчасним оплатах деяких рахунків, мікрокредити сприймаю як подарунок. Вдячний за таку можливість, іноді дуже виручає!

Данилова Марія

5

У подорожі у мене вкрали гаманець з готівкою. Така подія, звичайно ж, завжди малоприємне, але коли ти в поїздці, це просто кошмар! Крім того, пояснювати родичам або знайомим, щоб допомогли і перевели гроші, буває ще більш небезпечно. Їх заспокоєння займе ще більше зусиль. Тому відразу ж вирішила спробувати взяти мікрокредит. Раніше чула від знайомих, але якось не було великої потреби. Легко отримала гроші і принаймні змогла покрити свої витрати в дорозі. А по поверненню додому відразу ж розрахувалася в найближчому терміналі. Все вийшло легко і безтурботно, практично як поповнити рахунок на телефон.

Гаврилова Анна

5

Іноді дівчині дуже потрібно, принаймні хочеться), терміново щось купити! І точно знаєш, що таку річ більше не дістати і ще такий розпродаж! А зарплати вже або поки ще немає. У якийсь момент подруга порадила взяти мікрокредит. Так, для покупки сукні! Я спробувала. Спочатку вінілу себе і вважала марнотратною, але задоволення від обновок перемогло! Тепер навіть думаю, що це дуже практичне рішення. Так, купую якщо щось вже дуже подобається, а не тому що зараз є гроші на рахунку і відразу після зарплати повертаю. І відсоток за кредит набагато нижче, ніж своєчасна покупка якісної речі за хорошою ціною.

Дьомін Леонід

5

Робота таксистом на наших дорогах – діяльність дуже непередбачувана. Коли відбувається поломка, а у тебе вже були інші фінансові плани, потрібно швидко відремонтувати машину. Без роботи гроші самі по собі не з’являться. Раніше скептично ставився до подібних кредитах, думав – брехня. Але життя змусило перевірити це. Для першого разу дають – 2500 гривень, цього було достатньо. Відразу відремонтував і продовжив працювати. Тут ще з клієнтами пощастило, замовили на всі вихідні. І погасив відразу ж. Без кредиту не зміг би зробити ремонт, довелося б передавати замовлення.

Гуляєва Марія

5

Нам з хлопцем терміново потрібно було переїжджати в нову знімну квартиру. Господарі не попередили заздалегідь, а ми зовсім не розраховували на витрати, пов’язані з переїздом. Крім того, раз переїжджати, то хотілося вже в краще. Вже брали тут кредити на дрібні витрати і легко віддавали. Ось і цього разу! Довелося трохи напружитися, швидко виплатити, але і якість життя збільшилася. Тепер живемо ближче до роботи і навіть більше заробляємо.

Петров Гліб

5

Працюю в туризмі і карантин просто вибив з колії! Поки все трохи устаканиться отримали мікрокредит на мінімальні потреби і життя. Виявилося це навіть вигідніше і спокійніше позичання у друзів.

Іллінський Філіп

5

Все супер! Залишився задоволеним. Швидкий і зручний сервіс, все онлайн. Без переплат і прихованих комісій. Буду брати ще і рекомендувати друзям!

0 0
Увага! KoshelOK призупиняє видачу кредитів

Шановні клієнти,
на даний час у зв’язку з ситуацією у країні ми призупиняємо видачу кредитів.

Разом — ми сила 🇺🇦