Служба підтримки

+38 (044) 334 44 20

Погасити

Як погасити кредит

Через платіжні термінали

Платіж через платіжний термінал. Згенерувати в «Особистому кабінеті» і роздрукувати реквізити платежу (квитанцію). Знайти найближчий (зручний) платіжний термінал, за наявними реквізитами зробити через нього платіж. Отримайте і збережіть квитанцію про здійснений платіж.

Через «Особистий кабінет» на сайті

Онлайн платіж через «Особистий кабінет» на «Гаманці». Зайти в «Особистий кабінет», знайти там функцію «погашення кредиту». У полях форми вказати необхідні реквізити своєї банківської картки, суму до погашення. Натиснути кнопку «Оплатити». Для деяких банків, можливо, доведеться верифікувати платіж за допомогою перевірочного коду, який прийде в СМС на телефон (платіжний).

Банківським переказом

Банківським переказом через касу у відділенні будь-якого банку. Згенерувати в «Особистому кабінеті» і роздрукувати реквізити платежу (квитанцію). Завітати до найближчого (зручне) відділення банку, і за наявними реквізитами (квитанції) через касу зробити платіж. Збережіть квитанцію з відмітками касира про здійснений платіж.

Оформити кредит за 10 хвилин

Разом

Сума займа 2 500 грн

Термін кредиту 12 дней

День погашення 25/10/2020

Комісія 250 грн

До ПОВЕРНЕННЯ 2 523 грн

Триває актуалізація калькулятора споживчого кредиту згідно вимог постанови Правління НБУ № 100 від 05.10.2021р.

Як перенести дату повернення?

У житті бувають різні ситуації. Вам можуть затримати зарплату або з’являться інші тимчасові обставини. Не завжди є можливість повернути заборгованість в строк і в повному розмірі.

Саме тому компанія «Кошельок» дає безпрецедентну можливість своїм клієнтам відстрочити виплату позики і повністю заморозити нарахування відсотків. Ми розуміємо, що ви – відповідальний позичальник, і на час відстрочки штрафи виключаємо.

Увага! KoshelOK призупиняє видачу кредитів

Шановні клієнти,
на даний час у зв’язку з ситуацією у країні ми призупиняємо видачу кредитів.

Разом — ми сила 🇺🇦