Служба підтримки

+38 (044) 334 44 20

Погасити
Приведи друга

А Ви опинялися в ситуації, коли необхідно виручити друга, позичити невелику суму, але зараз у самого немає можливості допомогти? Або знаєте, що кому-то зі знайомих необхідна фінансова підтримка, а Вам не зовсім комфортно допомагати через невпевненість, що людина зможе виконати свої обіцянки і це може ускладнити Ваші відносини? Швидше за все кожен був в подібній ситуації і має не найприємніший досвід в подібних питаннях. А все тому, що у Вас не було вірного інструменту.

А уявити собі варіант, що Ви могли б допомогти без ризиків, негативного емоційного досвіду, ще й заробити, Ви навряд чи колись могли. Як думаєте, прекрасна ідея? І важливо, що це не тільки ідея, а готовий діючий інструмент, який створений для справжніх друзів.

Взяття мікрокредиту для закриття своїх потреб – це відповідальний вибір. Це також екологічно для дружніх відносин: ви підтримуєте один одного, але пам’ятайте про свої інтереси і бажання. А ми винагороджуємо Вас за те, що вмієте вибудовувати такі відносини з Вашими друзями. Наступного разу, коли до Вас звернуться за тим, щоб взяти гроші в борг, Вам більше не потрібно відчувати дискомфорт, натомість Ви можете порекомендувати взяти в кредит суму від 500 до 10000 гривень за допомогою нашого сервісу. Вам всього лише необхідно відправити посилання одному з Вашого особистого кабінету і ключ до вирішення питання у нього. Якщо ваш друг оформляє мікрокредит по Вашій посилання, Вам автоматично нараховуються кошти. Чим більшій кількості людей допомогли без шкоди для своїх інтересів і звільнення іншу людину від відповідальності, тим бога стаєте Ви! Звучить як рецепт справжнього щастя, так і є!

Оформити кредит за 10 хвилин

Разом

Сума займа 2 500 грн

Термін кредиту 12 дней

День погашення 25/10/2020

Комісія 250 грн

До ПОВЕРНЕННЯ 2 523 грн

Триває актуалізація калькулятора споживчого кредиту згідно вимог постанови Правління НБУ № 100 від 05.10.2021р.
Увага! KoshelOK призупиняє видачу кредитів

Шановні клієнти,
на даний час у зв’язку з ситуацією у країні ми призупиняємо видачу кредитів.

Разом — ми сила 🇺🇦